Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Pääsivusto Jaoston varapj Oikemus-Määttälä Johanna @: j.o-m@wippies.fi
tel:0443295360
Pääsivusto Jaoston puheenjohtaja Ruusila Tiina @: tiina.hietala@hotmail.com
tel:0409356624
Pääsivusto Valmentaja Rautio Satu @: satu.rautio@toholampi.fi
tel:
Pääsivusto Valmentaja Ruusila Teemu @: ruresila@hotmail.com
tel:
Pääsivusto Jaoston sihteeri Lappi-Kotila Niina @: niina.kotila@kotinet.com
tel:
Pääsivusto Jaoston jäsen Heikkilä Tuomas @: tuomas9717@gmail.com
tel:0440888747
Pääsivusto Jaoston jäsen Heinineva Jani @: jani.heinineva@gmail.com
tel:
Pääsivusto Jaoston jäsen Hotakainen Marko @: marko.hotakainen@kotinet.com
tel:0445816238
Pääsivusto Jaoston jäsen Rautio Satu @: satu.rautio@toholampi.fi
tel:
Pääsivusto Jaoston jäsen Remesaho Mika @: mikare@netti.fi
tel:0442394119
Pääsivusto Jaoston jäsen Tiainen Jouni @: jouni.tiainen@maitokolmio.fi
tel:
E-juniorit Valmentaja Ruusila Teemu @: ruresila@hotmail.com
tel:
C-korin naperot Valmentaja Rautio Satu @: satu.rautio@toholampi.fi
tel:
Pesäpallo
«  Helmikuu   »