Joukkueyhteydet
Joukkue Rooli Nimi Yhteys
Jaoston pääsivusto Jaoston puheenjohtaja Oikemus-Määttälä Johanna @: j.o-m@wippies.fi
tel:0443295360
Jaoston pääsivusto Jaoston sihteeri Lappi-Kotila Niina @: niina.kotila@kotinet.com
tel:
Jaoston pääsivusto Jaoston jäsen Heinineva Jani @: jani.heinineva@gmail.com
tel:
Jaoston pääsivusto Jaoston jäsen Hietala Tiina @: tiina.hietala@hotmail.com
tel:
Jaoston pääsivusto Jaoston jäsen Hotakainen Marko @: marko.hotakainen@saunalahti.fi
tel:0445816238
Jaoston pääsivusto Jaoston jäsen Kinnunen Panu @: panukinnunen@hotmail.com
tel:0504051667
Jaoston pääsivusto Jaoston jäsen Määttälä Toivo @: toivo.maattala@pp.inet.fi
tel:0500 368 953
Jaoston pääsivusto Jaoston jäsen Peltokangas Kati @: kati.peltokangas@evl.fi
tel:
Jaoston pääsivusto Jaoston jäsen Remesaho Mika @: mikare@netti.fi
tel:0442394119
Jaoston pääsivusto Jaoston jäsen Tuura Sari @: sari.tuura7@gmail.com
tel:0407216712
Miehet Joukkueenjohtaja Heikkilä Tuomas @: tuomas9717@gmail.com
tel:0440888747
Naiset Joukkueenjohtaja Kinnunen Panu @: panukinnunen@hotmail.com
tel:0504051667
Naiset Valmentaja Heikkilä Tuomas @: tuomas9717@gmail.com
tel:0440888747
C-tytöt Valmentaja Heikkilä Tuomas @: tuomas9717@gmail.com
tel:0440888747
C-tytöt Valmentaja Jämsä Mika @: mikaja@kase.fi
tel:
D-tytöt Joukkueenjohtaja Oikemus-Määttälä Johanna @: j.o-m@wippies.fi
tel:0443295360
D-tytöt Valmentaja Laakso Janne @: mrlaakso@gmail.com
tel:0401505306
E-juniorit Joukkueenjohtaja Myllymäki Karoliina @: kruusila@hotmail.com
tel:0407077559
A-korin naperot Valmentaja Hotakainen Marko @: marko.hotakainen@saunalahti.fi
tel:0445816238
C-korin naperot Valmentaja Hotakainen Marko @: marko.hotakainen@saunalahti.fi
tel:0445816238
C-korin naperot Valmentaja Laakso Janne @: mrlaakso@gmail.com
tel:0401505306
Pesäpallo
«  Kesäkuu   »
Kategoriat