Joukkueyhteydet
Joukkue Rooli Nimi Yhteys
Jaoston pääsivusto Rahastonhoitaja Peltokangas Mari @: mari.peltokangas@gmail.com
tel:0409137962
Jaoston pääsivusto Jaoston puheenjohtaja Salonen Peter @: peter.salonen@kotinet.com
tel:044 241 6738
Jaoston pääsivusto Jaoston jäsen Ahonen Auli @: auli.ahonen@toholampi.fi
tel:044-5885607
Jaoston pääsivusto Jaoston jäsen Aihio Niko @: jimaihio@hotmail.com
tel:
Jaoston pääsivusto Jaoston jäsen Hotakainen Marko @: marko.hotakainen@saunalahti.fi
tel:0445816238
Jaoston pääsivusto Jaoston jäsen Hämäläinen Miia @: miia.hamalainen@kase.fi
tel:0407157811
Jaoston pääsivusto Jaoston jäsen Järvenoja Marko @: marko.jarvenoja@saunalahti.fi
tel:0453153781
Jaoston pääsivusto Jaoston jäsen Kirvesmäki Marjo @: marjo.kirvesmaki@gmail.com
tel:
Jaoston pääsivusto Jaoston jäsen Peltokangas Veera @: veera_pelto@hotmail.com
tel:0503800898
Jaoston pääsivusto Jaoston jäsen Remesaho Tanja @: tanja.remesaho@gmail.com
tel:0445460176
Jaoston pääsivusto Jaoston jäsen Ruusila Teemu @: ruresila@hotmail.com
tel:
Jaoston pääsivusto Jaoston jäsen Salonen Kirsi @: kirsi.salonen@kotinet.com
tel:0445377574
Jaoston pääsivusto Jaoston jäsen Tiainen Jouni @: jouni.tiainen@maitokolmio.fi
tel:
Jaoston pääsivusto Jaoston jäsen Virkkala Juha @: j.virkkala67@gmail.com
tel:0503570906
Jaoston pääsivusto Jaoston jäsen Välimäki Antti @: antti.valimaki@kokkola.fi
tel:
Pojat 03 (TU YJ) Joukkueenjohtaja Salonen Kirsi @: kirsi.salonen@kotinet.com
tel:0445377574
Pojat 03 (TU YJ) Rahastonhoitaja Peltokangas Mari @: mari.peltokangas@gmail.com
tel:0409137962
Pojat 03 (TU YJ) Vastuuvalmentaja Salonen Peter @: peter.salonen@kotinet.com
tel:044 241 6738
Pojat 03 (TU YJ) Valmentaja Aihio Niko @: jimaihio@hotmail.com
tel:
Pojat 03 (TU YJ) Valmentaja Pigg Sampo @: sampo.pigg@gmail.com
tel:0400343300
Pojat 05 Joukkueenjohtaja Remesaho Tanja @: tanja.remesaho@gmail.com
tel:0445460176
Pojat 05 Vastuuvalmentaja Välimäki Antti @: antti.valimaki@kokkola.fi
tel:
Pojat 05 Valmentaja Kirvesmäki Marjo @: marjo.kirvesmaki@gmail.com
tel:
Pojat 07 Joukkueenjohtaja Ahonen Auli @: auli.ahonen@toholampi.fi
tel:044-5885607
Pojat 07 Vastuuvalmentaja Tiainen Jouni @: jouni.tiainen@maitokolmio.fi
tel:
Pojat 07 Valmentaja Ruusila Teemu @: ruresila@hotmail.com
tel:
Pojat 08-09 Joukkueenjohtaja Hämäläinen Miia @: miia.hamalainen@kase.fi
tel:0407157811
Pojat 08-09 Valmentaja Hietala Tuukka @: hietalatuukka@gmail.com
tel:
Pojat 08-09 Valmentaja Mattila Janne @: janne.mattila@soite.fi
tel:
Pojat 08-09 Valmentaja Salonen Mika @: miggetu@gmail.com
tel:0442008123
Pojat 08-09 Valmentaja Salonen Sami @: samppika@gmail.com
tel:045 109 1414
Pojat 10-11 Valmentaja Kirvesmäki Marjo @: marjo.kirvesmaki@gmail.com
tel:
TU Nice Joukkueenjohtaja Peltokangas Veera @: veera_pelto@hotmail.com
tel:0503800898
TU Nice Vastuuvalmentaja Aihio Niko @: jimaihio@hotmail.com
tel:
Jalkapallo
«  Kesäkuu   »
Kategoriat